Jdi na obsah Jdi na menu

Ubytování

Bytový dům Chechlůvka je privátní ubytovací zařízení, určeno klientům - seniorům, bez omezení věku, avšak schopných žít samostatně, případně s využitím terénní pečovatelské služby. Nabízíme možnost, jak vyřešit životní situaci, kdy senioři po ztrátě partnera zůstávají v bytě sami, či už nestačí sami na péči o jejich dům. Ten pronajmou, nebo prodají a nastěhují se k nám.

Ubytování není určeno pro osoby trpící závažným duševním onemocněním, osoby závislé na alkoholu či jiných toxických látkách, osoby s epidemiologicky závažnou diagnózou vyžadující karanténní opatření (TBC, virová hepatitida, ...) a osoby neschopné adaptace a narušující společenské soužití.

Kapacita bytového domu je 20 lůžek, máme možnost ubytovat jednu osobu s omezenou schopností pohybu. Nabízíme zprostředkování celodenního stravování.

V areálu je pro vyšší bezpečnost klientů zabudovaný kamerový systém ve všech veřejných prostorách, vstup do objektu je možný pouze přes recepci. Jednotlivé apartmány mají nainstalované SOS tlačítko pro přivolání okamžité pomoci v případě potřeby. Klientům je denně v pracovní době k dispozici náš personál se snahou vyjít maximálně vstříc jejich individuálním požadavkům.

K dispozici je klientům společenská místnost s knihovnou, televizí a internetem, se vstupem do zahrady, kde klienti můžou grilovat, příp.si něco vypěstovat, nebo si jen tak posedět. 

Každý klient může užívat zařízení, vybavení a služby Bytového domu v souladu s Domovním řádem a s uzavřenou Smlouvou o ubytování a službách.
Každý klient má svá práva, ale také povinnosti, stejně jako personál Bytového domu.

Obchodní dealeři, podomní prodejci a jiné nežádoucí osoby ohrožující bezpečnost a pohodu klientů nebudou do areálu vpuštěni.

 

Vybavení pokojů

 

Pokoje jsou standardně vybaveny sociálním zařízením s WC, sprchovým koutem a umyvadlem, dále pak kuchyňskou linkou se dřezem na umývání nádobí, SOS tlačítkem na přivolání pomoci z recepce, zásuvkami na 220V, televizní přípojkou. Umělé osvětlení pokojů je již zajištěno, ale pokud si budete přát do pokoje svůj vlastní lustr, rádi Vám to umožníme.

 

Je na Vašem výběru, zda zvolíte svůj vlastní nábytek, nebo budete chtít zajistit nový od nás. Dále mohou být pokoje vybaveny na základě Vašeho přání např.lednicí, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, televizí a podobně.

 

K dispozici je jeden pokoj určený pro osoby s omezenou schopností pohybu a je řešený dle vyhl.č.398/2009 Sb.